top of page
Teethan.jpg

1. Це легко та інтуїтивно зрозуміло

Час кожного професіонала цінний: тому програмне забезпечення Teethan® просте та інтуїтивно зрозуміле. Завдяки цьому графічний синтез зібраних даних дозволяє демонструвати пацієнту візуально зрозумілий стан його прикусу та поясняти доцільність втручаннь, необхідних для його покращення.

2. Швидке вимірювання під час візиту  

Обстеження Teethan® триває всього 3 хвилини, воно безпечне і абсолютно безболісне. Чотири бездротових датчика накладають на шкіру обличчя відповідно до скроневих і жувальних м'язів. Пацієнт виконує кілька тестів на масимальне стискання зубів кожний по 5 секунд.

3. Підвищує якість роботи

Тeethan є результатом понад 25 років досліджень, які показали повторюваність та надійність методу, а також наукову доказовість отриманих показників. За доволі короткий час доктор отримує об’єктивну інформацію про нейро-м'язову активність, щоб краще зрозуміти куди рухатись в лікуванні та отримати значно швидшу адаптацію до нової оклюзії після вашого втручання, гарантуючи гарний результат .

4. Захищає юридично, якщо це необхідно

Цифровий аналіз оклюзії, виконаний Teethan, дозволяє мати задокументовані початкові стани пацієнта та результати після втручаннь отримані за допомогою об’єктивного методу. Це є додатковий захист при виникненні судово-медичних спорів, враховуючи функціональний аспект як основу правильного лікування.

Тeethan® відображає м'язову активність у вигляді набору індексів (POC TA, POC MM,  BAR, TORS, IMPACT, ASIM), що дозволяє практикуючому лікарю значно простіше інтерпретувати виміряні значення. Усі індекси мають відповідні діапазони норми. Оцінюючи отримані значення індексів лікар отримує інформацію про стан і реакцію нейром'язової системи на оклюзійні контакти, щоб розуміти де і наскільки потрібно втручатися або нічого не робити.  Це неоціненна допомога практикуючому стоматологу, оскільки тепер він має інструмент для моніторингу нейро-м'язової реакції на оклюзійні контакти на етапах консультації, планування і контролю результату лікування.

 

А оскільки всі стоматологічні втручання можуть змінити оклюзійні співвідношення, Teethan® має різні варіанти практичного застосування:​

Оклюзійна шина: для того, щоб побачити, наскільки правильно виготовлена шина з нейром'язової точки зору. Коли на пацієнті встановлені датчики, можна здійснювати більш точне налаштування шини (видалення/додавання матеріалу) і точніше збалансувати контакти. В іншому випадку шина часто не враховує нейром'язовий баланс і досягнутий результат може призвести до не стійкого прикусу, викликати м'язовий спазм, діскомфорт чи біль.

 

Імплантація та протезування: для здоров'я пацієнта та репутації лікаря завжди важливий загальний прогноз проведеного лікування, а такі фактори як сила тиску на кортикальну частину гребня та ризик перевантаження імплантатів у значній ступені впливають на стабільність результата реабілітації. Врахування нейро-м'язової складової дозволить знайти оптимальне оклюзійне співвідношення та висоту на етапах передопераційного планування, виготовлення ортопедичної конструкції та контролю результату.

 

Ортодонтичне лікування: для того, щоб побачити як функціонує нейро-м'язова система (НМС) в оклюзійної аномалії з якої зазвичай починається лікування, краще планувати корекцію передньо-задньої невідповідності зубоальвеолярного комплексу, вертикальні параметри жувальних зубів та спостерігати збереження параметрів балансу під час перебудови оклюзійних контактів. Адаптаційні здатності НМС до змін оклюзії досить високі але при грубих порушеннях міо-динамічної рівноваги завжди існує ризик невдачі лікування через відсутність скелетної адаптації, і як результат необхідністі усунення дисфункцій, що виникли, вже іншими фахівцями. 

Консультації: для того щоб на підставі об'єктивних вимірювань наочно показати пацієнтам необхідність лікування та компетентність лікаря.

Це допоможе вам легше отримати згоду пацієнта на запропонований план лікування (навіть у разі безсимптомного пацієнта), а також продемонструвати досягнутий успіх проведеного лікування (оцінка до- та після-).

Проблемні пацієнти: щоб ще до початку лікування побачити, чи призведе ваша робота до збалансованої оклюзії.

bottom of page