top of page
EasyBite

Easybite® на першому етапі виконує функцію гідростатичної шини, яку заповнюють рідким світлозатверджуваним композитом, пацієнт стискує та залишає на шині рівномірно зімкнутими зуби (мал. А, В, С).

Висоту прикусу певною мірою можно коригувати кількістю композита, який ви вводите зі шприца через отвір усередину шини (мал. D).          Потім отвір закриваєтся спеціальною заглушкою що є в комлекті. Зуби повинні рівномірно розташуватися на шині на 15-30 хв для забезпечення розслаблення жувальних м'язів (мал. E). Під час цієї динамічної фази пацієнт може помірно стискати зуби та здійснювати комфортні незначні рухи нижньою щелепою. Шина пристосовуватиметься до анатомічних особливостей пацієнта, відбуватиметься негайна компенсація всіх попередніх контактів, за рахунок гідростатики у всіх квадрантах зубної дуги підтримуватиметься скорочувальна функція м'язів. Таким чином буде запущено процес нейро-м'язового балансування з депрограмуванням жувальних м'язів зі спонтанною репозицією виростків СНЩС. На цьому етапі для отримання максимального розслаблення м'язів можна використовувати мануальні техніки, ТЕНС.

Досягнутий нейро-м'язовий баланс забезпечує найбільш комфортне оклюзійне співвідношення, яке фіксуємо за допомогою фотополімеризації композиту, що знаходиться всередині шини (мал. F). Таким чином з динамічної терапевтичної фази (не менше 15 хв!) ми переходимо в статичну фазу, на якій здійснюємо реєстрацію нового оптимального міжщелепного співвідношення.

Отриману шину Easybite® потім бажано перевірити за допомогою Teethan®, можливо буде необхідно зробити додаткові коригування (використовуючи Aluwax та вибіркове пришліфування), а потім вона може бути використана як критерій для негайного аналізу нової досягнутої позиції,  відправлена ​​в зуботехнічну лабораторію для виготовлення оклюзійної шини, тимчасового протезу, накладок і т.п., відповідно до клінічних або інструментальних методів якими користується лікарь.

bottom of page